Корзина
+38099643-98-23
+380487751408
+380487751408
+380674683383
+380996439823
+380678253455
+380635835055
ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ «ФИСК»
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

Ветеринарне встаткування

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Ветеринарне встаткування

Ветеринарне обладнання являє собою сукупність засобів і пристроїв, розроблених для надання медичної допомоги тваринам. Провести якісну діагностику та лікування тварини без професійного обладнання практично неможливо. Устаткування для ветеринарії використовується для проведення нескладної профілактики і гігієнічних заходів, а також в серйозних операціях.

 

Тварини хворіють не менше, ніж люди, а отже, коштів для їх лікування потрібно чимало. У клініках для лікування братів наших менших використовується великий перелік ветеринарного обладнання. Для виявлення патологій в організмі тварини в таких закладах використовують ультразвукові сканери та ветеринарні рентгени. Для лікування травм і повернення працездатності кінцівок тваринного використовують різні фізіотерапевтичні пристрої.

Також в ветеринарних клініках застосовуються наркозно-дихальні прилади, кардіостимулятори, реаніматологіческіх обладнання, необхідне тварині під час операцій і в процесі інтенсивної терапії. Досить поширеним серед видів обладнання для ветеринарії є ветеринарний уз-сканер.

Узі широко застосовується для обстеження тварин різного розміру. Цей пристрій має велику кількість різновидів, що дозволяє проводити діагностику як глибоко залягають органів тварин, так і тонкоструктурних утворень на поверхні. За допомогою ветеринарного узі можна досить детально досліджувати внутрішні органи невеликих домашніх тварин, здійснювати ультразвукову діагностику печінки, селезінки, підшлункової та ін.

Якщо у вас виникла необхідність придбати пристрої для лікування тварин, тоді звертайтеся в компанію ФІСК. У нас Ви можете купити гематологічні та біохімічні аналізатори, імуноферментні аналізатори, коагулометри і інше ветеринарне обладнання за найвигіднішими цінами.

 

Кішки і собаки, хом'ячки і папуги, а також інші пухнасті і пернаті домашні улюбленці міцно влаштувалися в наших будинках. Але їм, як і людям, теж трапляється хворіти.

Провести діагностику, зробити аналізи тваринам допоможе обладнання для ветеринарії: гематологічні аналізатори, біохімічні аналізатори, імуноферментні аналізатори, аналізатори сечі, аналізатори електролітів, коагулометри, ультразвукові сканери та ін.

 

Устаткування для ветеринарної клініки, представлене нашою компанією, відрізняється високою якістю і відповідає світовим стандартам. Ветеринарний аналізатор вимагає своєчасного сервісного обслуговування. Інженери сервісного центру компанії мають сертифікати на право ремонту та обслуговування ветеринарного обладнання, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують навчальні семінари в Україні та за кордоном.