Продавець ТОВ "ФІСК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Ультразвукова діагностика захворювання печінки.

Ультразвукова діагностика захворювання печінки.

Ризик розвитку гепатиту А безпосередньо пов'язаний з відсутністю дотримання санітарно-гігієнічних норм, особистої гігієни і поганим очищенням води. Гепатит А в цілому не є небезпечним, як гепатит В або С, але ускладнення захворювання здатні викликати печінкову недостатність. У групі ризику щодо захворювання діти до 10 років.

Гепатит А - це гостре інфекційне захворювання печінки, викликане вірусом гепатиту А. Шляхи передачі вірусу переважно фекально-оральний шлях, тобто це захворювання називається хворобою «брудних рук». Заразитися можна через вживання здоровою людиною продуктів або води, забруднених фекаліями інфікованої людини. Саме тому виникнення спалахів хвороби найчастіше пов'язують із забрудненням води каналізаційними відходами і при цьому її поганим очищенням.

Умови, які неминуче призводять до підвищеного ризику розвитку гепатиту А:

· не проводилася вакцинація, та при цьому людина не перехворів на гепатит А;

· низький рівень санітарних умов;

· тісний контакт із зараженою людиною (спільне проживання, статевий контакт);

· вживання забрудненої води або продуктів.

Інкубаційний період становить від 18 до 30 днів. Прояв симптомів залежить від віку пацієнта. Найбільш небезпечно гепатит А переноситься для людей пенсійного віку та дітей до року. В деяких випадках симптоми можуть повністю відсутнім або проявлятися в малопомітною формі. Це також небезпечно, оскільки відбувається безсимптомне ураження печінки. Хвора людина є джерелом інфекції і навіть не підозрюючи заражає інших.

Типова форма гепатиту характеризується наступними ознаками:

· загальне нездужання;

· озноб;

· підвищення температури (до 7 днів)

· діарея

· нудота

· дискомфорт у животі

· потемніння сечі і безбарвний кал;

· жовтяниця шкірних покривів і білків очей.

· діагностика

Оскільки клінічні прояви гепатиту А мають схожість з іншими видами гострого вірусного гепатиту, призначаються лабораторні аналізи крові. А саме імуноферментний аналіз крові на виявлення специфічних антитіл до вірусу гепатиту А, печінкові проби, рівень білірубіну та ін.

Для виявлення ускладнень і ходу перебігу захворювання важливим діагностичним компонентом стане ультразвукове дослідження печінки. Ми рекомендуємо використовувати сучасні УЗД апарати у Вашій клініці. Одним з провідних виробників ультразвукового устаткування є компанія Sonoscape. Будучи офіційними дистриб'юторами продуктів компанії, ми пропонуємо купити УЗД апарат з доставкою в будь-який регіон України. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете УЗД апарати портативні і стаціонарні ультразвукові сканери. Зверніть свою увагу на моделі УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ПОРТАТИВНИЙ КОЛЬОРОВИЙ СКАНЕР S6 і УЛЬТРАЗВУКОВОЙ СКАНЕР - S11 PRO. Ви можете вибрати кольоровий або чорно-білий апарат, ветеринарний сканер, апарат УЗД з еластографією. Подбай про якісній діагностиці захворювань з продуктами Sonoscape.

Специфических методов лечения гепатита А на сегодняшний день не существует. Основные методы направлены на поддержание общего состояния больного в норме и уменьшения болевых ощущений. Лечение включает назначение гепатопротекторов, комплекс витаминов, жаропонижающих препаратов и восстановления водного баланса. Основной профилактический метод гепатита А является обязательное проведение вакцинации. Также не стоит забывать о соблюдении личной гигиены: надлежащая обработка пищевых продуктов, мытье рук перед едой и после посещения туалета. Будьте пильні і при виникненні найменших змін з боку вашого здоров'я або вашої дитини - зверніться за допомогою до фахівця.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner