Продавець ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ «ФИСК» розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

УЗД щитовидної залози на апаратах Sonoscape

УЗД щитовидної залози на апаратах Sonoscape

Щитовидна залоза виробляє гормони, необхідні для підтримки багатьох важливих процесів в організмі. При розвитку проблеми у вигляді коливання рівня гормонів, можливі прояви погіршення самопочуття та інших серйозних ускладнень. Тому так важливо вчасно звернутися за допомогою, щоб виявити патологію і уникнути тяжких наслідків.

Функціонування щитовидної залози з іншими системами і органами

Нервова система: при зниженні вироблення гормонів щитовидної залози, людина стає сонливою, млявим, знижується працездатність. У тому випадку, якщо рівень гормонів значно перевищує норму, стимулюючи і збуджуючи нервову систему - людина стає дратівливою і тривожною. Обмін речовин: рівень гормонів значно впливає на обмін речовин. Наприклад, при надмірному їх вироблення, обмін речовин прискорюється, що призводить до стрімкого схуднення. У тому випадку, якщо вироблення гормонів знижений, відповідно сповільнюється обмін речовин, викликає збільшення маси тіла. Репродуктивна система: коливання гормонів викликає порушення менструального циклу і овуляції. Надалі це призводить до виникнення проблем при виношуванні дитини або труднощі із зачаттям. Серцево-судинна система: підвищений або знижений рівень гормонів щитовидної залози також впливає на роботу серця і судин, то викликаючи стан прискореного серцебиття, то зниженого. Також внаслідок дефіциту гормонів підвищується холестерин, тільки викликає прогресування серцевих патологій. Волосся і шкіра: одним з яскравих зовнішніх симптомів при дефіциті гормонів є випадання волосся, сухість шкіри, набряки, постійний озноб (навіть у спеку). При надмірному виробленню гормонів людина скаржиться на підвищену пітливість і постійне відчуття жару.

Які патології виникають при порушенні функцій щитовидної залози?

Захворювання, що протікають на тлі підвищеної функції щитовидної залози (тиреотоксикоз, підгострий та аутоімунний тиреоїдит).

Захворювання, що протікають з порушенням функції щитовидної залози (гіпотиреоз, вузловий зоб, хронічний тиреоїдит).

Захворювання, які виникають періодично і не порушують роботу щитовидної залози.

Симптоми, які означають, що у вас проблеми зі щитовидною залозою

Дуже часто проблеми з щитовидною залозою маскуються під інші патології або слабо проявляються, що представляє небезпеку. Тому дуже важливо не ігнорувати перші ознаки захворювання. Дискомфорт в області шиї: стало важко ковтати, голос захрип, шия збільшилася в розмірах (необхідно негайно звернутися до ендокринолога). Випадання волосся, лущення шкіри. Порушення менструального циклу. Депресивний стан. Втома, особливо відразу після пробудження. Порушення роботи кишечника (гіпертиреоз викликає діарею, а гіпотиреоз - запор). Зміна у вазі.

Як діагностуються захворювання щитовидної залози?

Іноді захворювання щитовидної залози може бути важко діагностувати, оскільки симптоми легко сплутати із симптомами інших станів. Ви можете відчувати такі симптоми, коли ви вагітні або старієте, і у вас можуть розвинутися захворювання щитовидної залози. На щастя, існують тести, які можуть допомогти визначити, викликані ваші симптоми проблемами щитовидної залози. Ці тести включають в себе: аналізи крові, візуальні тести, фізичний огляд.

Один з найбільш точних методів діагностики проблеми зі щитовидною залозою - це аналіз крові. Аналізи крові щитовидної залози використовуються для визначення правильності роботи щитовидної залози шляхом вимірювання кількості гормонів щитовидної залози у вашій крові. Ці аналізи проводяться шляхом взяття крові з вени на руці. Аналізи крові щитовидної залози використовуються, щоб перевірити, чи є у вас: гіпертиреоз або гіпотиреоз. Не забувайте, що для взяття крові найбільш зручно та ефективно використовувати вакуумні пробірки. Купити вакуумні пробірки можна на нашому сайті. Переходьте в цей розділ і вибирайте те, що Вам необхідно.

Певні аналізи крові, які будуть зроблені, щоб перевірити Вашу щитовидну залозу, можуть включати: ТТГ - виробляється в гіпофізі і регулює баланс гормонів щитовидної залози - включаючи Т4 і Т3 в крові. Якщо ТТГ є ненормальним, вимірювання рівня гормонів щитовидної залози прямо, в тому числі тироксину (Т4) та трийодтироніну (Т3) може бути проведено для подальшої оцінки проблеми.

FT4: Вільний Т4 або вільний тироксин - це метод вимірювання Т4, який усуває вплив білків, які природним чином пов'язують Т4, і може заважати точному вимірюванню.

T3: трийодтирониновые тести допомагають діагностувати гіпертиреоз або показати ступінь тяжкості гіпотиреозу. Низькі рівні T3 можуть спостерігатися при гіпотиреозі, але частіше цей тест корисний при діагностиці і лікуванні гіпертиреозу, де рівні T3 підвищені.

FT3: вільний T3 або вільний трийодтиронін - це метод вимірювання T3, який усуває вплив білків, які природним чином пов'язують T3, і може заважати точному вимірюванню.

Додаткові аналізи крові можуть включати: антитіла щитовидної залози, антитіла до тиреоглобуліну, кальцитонін, тироглобулин.

У багатьох випадках, глянувши на саму щитовидну залозу, можна відповісти на безліч питань. Ваш лікуючий лікар може порекомендувати Вам виконати ультразвукове дослідження щитовидної залози. Це дозволяє оглянути щитовидну залозу, щоб перевірити наявність збільшеного розміру, зміненої форми або зростання (вузликів). Це діагностична процедура, яка передає високочастотні звукові хвилі, не чутні людському вуху, через тканини організму. Ехо-сигнали записуються і перетворюються на відео або фотографічні зображення. Як правило, перед УЗД практично немає підготовки від пацієнта. Але вимагає підготовки від доктора. Важливо, на якому апараті проводиться діагностика. Адже якість візуалізації безпосередньо впливає на достовірність діагнозу. Щоб бути впевненим у чіткою і точною картинці - використовуйте якісний ультразвукове обладнання, перевірений роками практики. Ми рекомендуємо придбати ультразвуковий апарат Sonoscape. Компанія Sonoscape тривалий час представлена на українському ринку та заслужила великий авторитет у фахівців УЗД. Апарати відмінно експлуатуються, высокофункциональны і комфортні для роботи. Ви можете вибрати УЗД апарат з потрібними для Вас параметрами. Це може бути кольоровий УЗД апарат, чорно-білий, стаціонарний УЗД або портативний. У нас представлена бюджетна лінійка, так і апарати високого класу.

Профілактика патологій щитовидної залози

Профилактические осмотры раз в год у эндокринолога, с прохождением УЗИ-диагностики. Особенно важно проходить обследование беременным в первом триместре и подросткам, поскольку происходит гормональная перестройка. Отказ от вредных привычек (курение). Своевременное лечение инфекционных очагов. Даже при соблюдении профилактических мероприятий, очень важно не пренебрегать лечением, если работа железы уже нарушена. Помните о важности своевременного обращения к специалисту. По данным обследований назначается необходимое лечение. Найчастіше це гормональна терапія, для регулювання функцій щитовидної залози.

Якщо у Вас виникли питання, і Ви хочете правильно вибрати і купити ультразвуковий апарат - сміливо дзвоніть або пишіть, залишайте свою заявку. Наші фахівці проконсультують Вас і нададуть відповіді на виниклі питання. Купуйте тільки якісне медичне обладнання з гарантією і можливістю сервісного обслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner