Продавець ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ «ФИСК» розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Медичні та хірургічні інструменти: особливості вибору

Медичні та хірургічні інструменти: особливості вибору

Придбання медичного обладнання передбачає прийняття низки рішень. Який бренд? Який матеріал? Як його будуть чистити та дезінфікувати? Хірургічні та медичні інструменти в індивідуальній упаковці - це зростаюча тенденція. Одноразові продукти можна викинути після використання, гарантуючи, що вони будуть використовуватися тільки з одним пацієнтом.

 

Вибір інструментів в індивідуальній упаковці пропонує широкий спектр переваг, як для медичної спільноти, так і для пацієнтів.

Забезпечує простоту використання

Інструменти медичні в індивідуальній упаковці значно спрощують використання. Це так само просто, як відкрити шухляду або шафу і дістати необхідний інструмент. Як тільки упаковка відкрита, її можна використовувати для лікування пацієнта. Не потрібно замислюватися про те, продезінфікували його або де використовували в останній раз. Зокрема, коли ви маєте справу з великою кількістю пацієнтів за один день, час, який ви можете заощадити, щоб почати використовувати потрібні вам продукти, може суттєво вплинути на продуктивність.

Скорочує час дезінфекції обладнання

Медичне обладнання проходить різні процеси санітарної обробки. Незалежно від того, використовується чи пара або хімічні речовини, обладнання повинно залишатися в процесі протягом певного періоду часу. В залежності від ситуації і від того, чи потрібно сушити обладнання, це може зайняти 10 хвилин або довше. Це не завжди варіант, що ускладнює своєчасне лікування пацієнтів. Без використання інструментів в індивідуальній упаковці треба було б мати під рукою великий інвентар інструментів. Вартість деяких інструментів може бути високою, що ускладнює наявність інвентарю, необхідного для проходження повного робочого дня без необхідності зупиняти і дезінфікувати устаткування в якийсь момент. Таким чином, можливість скоротити час очікування процесу дезінфекції може зробити день в медичній практиці більш продуктивним.

Гарантія стерильності

Відправляли товар на стерилізацію чи ні? Хто його в останній раз використовував? Достатньо стерилізувалося обладнання по часу? Жоден постачальник медичних послуг не повинен замислюватися над цими питаннями до проведення процедури пацієнту. Якщо продукти не стерильні, існує безліч ризиків зараження. Немає жодних сумнівів у використанні інструментів у індивідуальній упаковці. Поки ви відкриваєте обгортку, ви можете бути впевнені, що хірургічний інструмент, який ви виймаєте, був належним чином стерилізований.

Душевний спокій пацієнтів

Пацієнти хочуть знати, що використовуються медичні інструменти ідеально чисті. Якщо вони побачать, що ви відкриваєте ящик, щоб дістати металевий інструмент, у них в голові виникне мільйон питань. Це також може викликати занепокоєння, особливо у людей, які панічно бояться заразитися чим-небудь. Процедури можуть бути досить напружений. Більше не потрібно турбувати ваших пацієнтів. Використовуйте одноразовий медичний інструментарій.

Як тільки ви виймаєте інструмент в індивідуальній упаковці, люди можуть зробити глибокий видих, будучи впевненими в тому, що інструмент очищений і продезінфікований. Це може мати значення, коли пацієнти вибирають вас чи іншого постачальника медичних послуг, тому що вони відчувають себе в більшій безпеці, коли бачать, що перед ними розгортаються інструменти.

Немає ризику забруднення

Медичне обладнання легко може бути заражене. На шляху від станції дезінфекції до столу для процедур пацієнта може існувати незліченна безліч способів його зараження. Крім того, коли ви кладете інструмент на стіл, де є кілька інших, може бути важко сказати, який з них був продезінфікований, а який тільки що використовувався.

Ви не хочете турбуватися про зараження інструментів, які ви використовуєте з пацієнтами. Замість цього ви можете мати ящик з дзеркалами, аноскопами або іншими інструментами, які повинні бути упаковані індивідуально, щоб уникнути будь-якого забруднення.

Не потрібно відстежувати дезінфекцію

Використовуються традиційні інструменти, які дезінфікуються і відправляються на зберігання. Ви не можете відстежити, де він був після дезінфекції. З одноразовими інструментами вам не потрібно враховувати, що знаходиться в інвентарі. Його також можна повністю відстежити, оскільки є номери партій, які можна відстежити до заводів-виготовлювачів.

Якщо коли-небудь виникне проблема з процедурою, ви повинні знати, що інструменти, які ви використовуєте, можна відстежити. Це дає вам більше впевненості в інструментах, які ви використовуєте на регулярній основі. В іншому випадку ви ризикуєте, сподіваючись, що вам ніколи не доведеться відстежувати обладнання, яке використовувалося з пацієнтом.

Логістика постачання - не проблема

Також варто подумати про логістики поставок. Багато хірургічні та медичні інструменти, які потрібно продезінфікувати і використовувати повторно, можуть зламатися. Вони також можуть бути втрачені або вкрадені. Крім того, вони можуть "загубитися" по дорозі в центр санітарної обробки або з нього. Коли у вас немає необхідних інструментів, це може коштувати чималих грошей.

Одноразові медичні інструменти спрощують відстеження необхідної кількості. Якщо ви плануєте виконати 100 окремих процедур, у вас може бути 100 інструментів в індивідуальній упаковці, необхідних для виконання процедури. В іншому випадку у вас буде обмежена кількість традиційних інструментів, і ви сподіваєтеся, що жоден з них не зламається або не загубиться в дорозі.

 

 

 

Ви можете бути здивовані кількістю інструментів в індивідуальній упаковці, які ви можете знайти сьогодні на ринку. Оскільки все більше і більше постачальників медичних послуг шукають гарантії стерильності поряд з іншими перевагами, це призвело до розробки більш високоякісних продуктів. Це гарантує, що ви зможете скористатися перевагами незалежно від того, які процедури пропонуються у вашому офісі або медичному закладі.

На нашому сайті Ви знайдете великий вибір виробів одноразового використання для застосування в гінекології, хірургії, урології та отоларингології. Ми поставляємо продукцію провідних виробників, впевнені в якості продукції і передаємо свою впевненість Вам.

Якщо ви хочете використовувати у своїй практиці хірургічні та медичні інструменти в індивідуальній упаковці, ми пропонуємо широкий асортимент продуктів на вибір. Купити медичні інструменти та купити хірургічні інструменти Ви можете прямо зараз на нашому сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner