Продавець ТОВ "ФІСК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Ростомеры

Ростометр медичний – обладнання, за допомогою якого проводяться спостереження росту у дітей та дорослих. Ростометр дає можливість виміряти зріст людини, як у вертикальному, так і в сидячому положенні. Ростометр – це легкий в експлуатації прилад, яким без труднощів може користуватися будь-який медичний працівник. Безпека ростометров обумовлена їх конструкцією, виконаної без гострих кутів. Вони можуть бути настінними і підлоговими. Деякі моделі ростометров обладнані електронними або механічними вагами, що дозволяє проводити спостереження в співвідношенні з вагою пацієнта. Електронні ростометры дають можливість отримувати найбільш точні свідчення, хоча багато лікарі користуються традиційними механічними приладами. У будь-якому випадку, цей медичний прилад незамінний в спостереженні за здоров'ям пацієнтів, і вважається обов'язковою до застосування в медичних установах.

Ростомір медичний – відмінний помічник для визначення зростання в обстежуваного. З допомогою ростоміра можна вимірювати ріст вертикальному або сидячому положенні, що буває дуже зручно в деяких випадках. Цей легкий і простий в експлуатації прилад може використовувати будь-який медичний працівник, не відчуваючи при цьому труднощів. Нескладна конструкція приладу, не має гострих кутів, забезпечує його абсолютно безпечне застосування.

Існують моделі настінних і підлогових ростомеров. Вибір тієї чи іншої моделі обумовлений зручністю розміщення для кожного окремого випадку. Деякі моделі приладів мають вбудовані електронні або механічні ваги. Таким чином, можна не тільки дізнатися зростання дорослого або дитини, але і з'ясувати сосстношение зростання і ваги пацієнта, що особливо корисно для виявлення кількості зайвих кілограм ваги. Для обчислення більш точних свідчень випускаються електронні ростомеры, хоча механічні прилади досі залишаються затребуваними в багатьох медичних установах. Ростомір медичний обов'язковий до застосування у всіх клініках і лікарнях. Для спостереження за здоров'ям пацієнтів він є незамінним.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner