Продавець ТОВ "ФІСК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Опромінювачі бактерицидні

Опромінювач бактерицидний – це прилад, призначений для впливу на організм людини ультрафіолетовим випромінюванням певних параметрів, що чинить благотворний вплив на організм. Також бактерицидні опромінювачі застосовують для дезінфекції повітря в приміщеннях. Бактерицидні опромінювачі часто не зовсім точно називають кварцовими лампами, ультрафіолетовими облучателями, ультрафіолетовими лампами.

Бактерицидні опромінювачі відрізняються від кварцових особливостями конструкції. У тих і інших облучателях для фільтрації озонообразующего спектру УФ-випромінювання використовують спеціальне скло. У кварцових облучателях це відповідно кварцове скло, при роботі приладу виділяє знайомий нам з дитинства запах кварцу. У зв'язку з великою потужністю бактерицидних ламп і необхідністю більш якісної фільтрації спектру, в них застосовують не об'єдналася, а увиолевое скло. Воно здатне усувати озонообразующий спектр випромінювання цілком.

За рахунок високої потужності випромінювання, основне призначення бактерицидних опромінювачів – дезінфекція приміщень і лікування деяких захворювань. Бактерицидні опромінювачі успішно застосовуються в поліклініках, лікарнях, кабінети фізіотерапії, санаторіях, офісах і виробничих приміщеннях, дитячих садах і школах для бактерицидної обробки повітря і профілактики інфекційних захворювань.

Приклад бактерицидної опромінювача – прилад Сонечко ОУФб 04. Цей прилад випромінює хвилі ультрафіолету заданий довжини – 205-315 нанометрів, які обумовлюють бактерицидний ефект від застосування приладу. Опромінювач ОУФб 04 можна використовувати для дезінфекції приміщень площею до 70 кв. м., що цілком достатньо навіть для великих офісів, виробничих приміщень, шкіл, дитячих садів, квартир і будинків. Бактерицидний опромінювач допоможе при профілактиці і лікуванні інфекційних захворювань, а також алергії, оскільки усуває з повітря приміщення викликають алергію мікроорганізми і суперечки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner