Продавець ТОВ "ФІСК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Комбінована терапія

Більшість фахівців в області медицини віддають переваги комбінованої терапії. Частіше за все комбінується психотерапія і фармакотерапія.

Такий підхід дозволяє ще більше підвищити ефективність обох методів, посилити позитивні моменти і звести до мінімуму негативні. Так, наприклад, комбінована (фамакотерапия і психотерапія) терапія тривожно-депресивних розладів дозволяє завдяки фармакотерапії вже на самому початку домогтися поліпшення стану, що сприяє більш продуктивної роботи у процесі психотерапії, а це в свою чергу прискорює настання ефекту від психотерапії. До того ж завдяки комбінації з психотерапією вдається домогтися набагато більшого зниження ризику рецидиву (повернення симптомів психічного розладу), ніж при застосуванні тільки одного фармакотерапії.

Можливі й інші варіанти комбінованої терапії. Наприклад, комбінування медикаментозної терапії та інтернет-психотерапії. Така ситуація може мати місце тоді, коли у людини немає можливості отримати психотерапевтичну допомогу за місцем проживання, але є можливість очно звернути до лікаря для проведення курсу фармакотерапії. А комбінація з інтернет-психотерапією дозволить домогтися найкращих результатів у лікуванні.

Також можливе комбінування очної психотерапії з інтернет-психотерапією.
Такий вид комбінованої терапії успішно застосовується в тих випадках, коли пацієнт проживає далеко і не має можливості приїжджати на очні консультації з необхідною частотою. Тоді поєднання очних консультацій і телеконсультацій є найбільш оптимальним варіантом психотерапевтичної допомоги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner