Продавець ТОВ "ФІСК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Газові стерилізатори

Газова стерилізація - Газову стерилізацію застосовують для обеспложивания об'єктів, які не можна піддавати термічній обробці. Це хірургічні інструменти, що мають дзеркальні поверхні, оптичне та радіоелектронне обладнання, ріжучі та колючі інструменти з мікронною заточкою, кетгут, предмети одноразового користування і різні вироби з термонестійких синтетичних пластмас (зонди, катетери та ін), не витримують парову, повітряну і хімічну (з допомогою розчинів) стерилізацію. Іноді газову стерилізацію застосовують для стерилізації деяких термостійких предметів. Для газової стерилізації придатні тільки такі препарати, які володіють спорицидным дією. Серед використовуваних речовин - окис етилену (оксид етилену), метил-бромід та їх суміші (ПРО, ОКЭБМ), формальдегід і ін

Окис етилену при кімнатній температурі безбарвний газ із запахом ефіру, у 1,5 рази важчий за повітря. При охолодженні до + 10,7°С або із збільшенням тиску перетворюється в безбарвну прозору рідину. Газоподібна окис етилену в суміші з повітрям вибухонебезпечна. Окис етилену з водою змішується в будь-яких кількостях. Рідка окис етилену розчиняє гуму, каучук, деякі пластмаси. Газоподібна окис етилену не викликає корозії металів, псування виробів зі шкіри, вовни, паперу, гуми, пластмас. Є сильною бактерицидною, спорицидным та віруліцидні засобом. Пари володіють високими проницающими властивостями. В основі бактерицидної дії лежить процес алкілування, сутність якого полягає в заміщенні вільного атома водню у сульфгідрильних, карбоксильних або аміногруп білка гідроксильними групами і гидроксиэтильными радикалами. Окис етилену зберігають у металевих балонах у рідкій фазі.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner