Продавець ТОВ "ФІСК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Алкотестери, алкометры

Алкотестер – це прилад, який призначений для вимірювання рівня алкоголю в організмі. В залежності від того, де застосовується, виділяють кілька груп алкотестерів, хоча сам принцип роботи у всіх моделей схожий. Задуматися про придбання даного приладу варто людям, які щойно отримали права. Вони часто не мають не тільки досвіду керування транспортним засобом, але і досвіду спілкування з працівниками ДПС. Тому наявність даного приладу у чому додасть їм упевненості. Звичайно ж, у співробітників поліції теж є алкотестери, але вони вже на рівень вище і призначені для великої кількості вимірів (в день можна проводити до 300 аналізів).

Професійні алкотестери. Такі моделі призначені для проведення більш 50 досліджень на добу. Апарат може бути невеликого розміру, так і являти собою досить великий прилад, так звана клубна модель. Його можна встановлювати на автономних постах ДПС, прохідних підприємств для забезпечення контролю за станом працівників. Такі прилади здійснюють тестування великого потоку людей, плюс до цього точність дослідження визначається до сотих часток. Професійні алкотестери практично не мають похибок. Дані виводяться з точність до 0,01 проміле. Вони проходять жорсткий контроль, що є гарантією правильності отриманих результатів. Вони не призначені для використання в особистих цілях. Їх сфера дії обмежується органами правопорядку або великими промисловими підприємствами. Часто професійне обладнання має електрохімічними сенсорами, а також у них є можливість надрукувати дані на паперовому носії.

Спеціальні алкотестери. Друга група алкотестерів ставитися до приладів спеціального призначення. Ними можна проводити тестування від 5 до 50 разів у день. Дуже зручні для проведення дослідження в невеликих групах за короткий проміжок часу. Наприклад, для передрейсового огляду водіїв або тестування окремих класів у школах. З плюсів більш низька ціна в порівнянні з професійними алкотестерами, при високій точності вимірювання.

Індивідуальні алкотестери. Апарати, які проводять лише до 5 тестів за добу, відносяться до категорії індивідуальних. Вони, перш за все, призначені для самостійного контролю, але зараз їх застосовують, наприклад, в якості алкозамка на маршрутних транспортних засобах. Вони не дозволять водієві завести транспорт, якщо виявлені пари спирту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner