Продавець ТОВ "ФІСК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Аналізатори гемостазу

Коагулометр являє собою портативний пристрій для діагностики гемостазу, тобто фіксують значення індексу згортання крові. Подібний прилад просто незамінний в лабораторіях і для людей, які приймають антикоагулянти і мають необхідність постійно контролювати протромбіновий час.

На сьогоднішній день зробити аналіз на згортання крові ви зможете в будь-якій лабораторії, що говорить про оснащення закладів коагулометрами.

Існує два види коагулометров: оптичний і механічний. Їх відмінність полягає в механізмі фіксації часу, за який в досліджуваній суміші утворюється згусток фібрину. Обидва типи приладів дають рівноцінну точність результатів.

В ході оптичної реєстрації сигналом для початку виміру є зміни оптичних характеристик суміші, що передують утворенню згустка. Принцип роботи механічного фіксатора заснований на фіксації змін швидкості перемішування досліджуваної суміші (наприклад, кульок). В основному механічні коагулометры є кульковими. Основною перевагою даного виду пристроїв є здатність визначати коагуляцію цільної крові, що часто використовується в педіатрії. Что касается достоинств коагулометров с оптическим видом фиксации, то одним из основных является автоматическое начало отсчета времени коагуляции, как реакция на изменения плотности вещества после введения реагента.

Портативный коагулометр бывает еще оптико-механического типа, в котором происходит механическое перемешивание вещества с дальнейшей оптической фиксацией процесса образования сгустка.

Кроме того коагулометры могут быть стационарного типа и миниатюрные варианты, которые можно носить в кармане.

Якщо у вас виникла необхідність придбати якісний коагулометр, тоді звертайтеся в компанію Intermedica, Inc. Тільки у нас ви зможете придбати коагулометр, вартість якого доведеться вам по кишені.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner