Продавець ТОВ "ФІСК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Біохімічні аналізатори

Біохімічний аналізатор являє пристрій для аналізу стану крові з використанням механічних, комп'ютерних та оптичних технологій. Дані прилади дуже важливі для проведення всіляких хімічних досліджень в лабораторіях. Основними показниками, що дозволяє досліджувати цей прилад є: електроліти (залізо, цинк, мідь, фосфор,ін); ліпіди (холестерин); субстрати (альбумін, глюкоза, креатинін тощо); ферменти (ліпаза, креатининкиназа та ін).

Серед приладів, які використовуються для визначення перерахованих вище показників, виділяють біохімічні аналізатори декількох типів: спектрофотометри, напівавтоматичні, автоматичні прилади.

Напівавтоматичний біохімічний аналізатор автоматично здійснює лише певні операції, наприклад, нагрівання, діагностику, а суміші для дослідження готуються вручну. Формування результату напівавтоматичний аналізатор біохімічний здійснює за методом, який був заздалегідь заданий лаборантом і в необхідних йому одиницях,а кінцеві дані автоматично виводяться на дисплей. Прилад цього типу краще підійде для використання в невеликих лабораторіях з незначним числом зразків.

Автоматический биохимический анализатор — это наиболее удобный в использовании вид прибора, который требует минимального вмешательства оператора. Такое устройство способно самостоятельно пипетировать образец и реагенты, смешать, нагреть и проанализировать смесь и выдать результаты. Биохимический анализатор автомат хорошо подходит для решения задач больших клиник, где есть необходимость ежедневно обрабатывать множество образцов.

Спектрофотометри одноканального та багатоканального типу аналізують розмір оптичної щільності, здійснюють розрахунки і виводять результат. Всі підготовчі операції проводяться в ручному режимі.

У Интермедика ви можете купити біохімічний аналізатор автоматичний або напівавтоматичний від відомих світових виробників. Замовляйте у нас біохімічний аналізатор, ціна якого доведеться вам по кишені.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner