Продавець ТОВ "ФІСК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Реактиви та реагенти

Лабораторні, діагностичні реагенти та реактиви

 

Невід'ємною складовою проведення аналізу є діагностичні, лабораторні реактиви і реагенти для виявлення речовин, аналізу загального стану крові, сечі.

Наша компанія дозволяє придбати лабораторні реагенти та реактиви, які відповідають світовим стандартам. Діагностичні реагенти та реактиви для гематологічного аналізу представлені в асортименті реагентами для аналізаторів ABX, Abbott Cell Dyn, Erma, Abacus Diatron Junior. Також у нас ви знайдете реактиви для аналізаторів Sysmex і Biocode-Hycel Celly 70.

Реактиви для аналізаторів дозволяють проводити аналіз швидко і ефективно, скласти клінічну картину, використовуючи можливості аналізаторів в повній мірі.

Реагенти для аналізаторів електролітів і газів крові

Наша компанія надає реагенти для аналізаторів електролітів і газів крові марок Mindray, Micros та Orphee mythic. Реагенти дозволяють провести розгорнутий аналіз, визначити наявність і кількість електролітів і газів крові.

Реагенти для імуноферментного аналізу

Також ми пропонуємо реагенти для імуноферментного аналізу (реагенти іфа). Всі представлені в нашому прайсі реагенти іфа відповідають високим стандартам, дозволяють визначити антигени, імуноглобуліни в крові з високою точністю.

Поставляємо реагенти для більшості аналізаторів:

Micros, ABX (Франція)
Advia, Siemens (Німеччина)
ACT-серія, Coulter (США)
Cell Dyn, Abbott (США)
Abacus, Diatron (Австрія)
BC-2800, BC-3000, BC-3200, Mindray (Китай)
Sysmex, Toa Medical " (Японія) та інші

Гематологічні аналізатори, в залежності від конструкції, що працюють на власних гематологічних реактивах (дилюент, энзиматик, політик), проте між ними є багато спільного.

В комплект гематологічних реагентів входять:

  • ізотонічний розчинник (дилюент);
  • лізуючі розчин (політик);
  • промывающий розчин (энзиматик, детергент);
  • очищуючий розчин (энзиматик).

 

 

У 18-параметровых аналізаторах підрахунок імпульсів відбувається при проходженні клітини через вузький канал або апертуру між двома електродами. Після введення в аналізатор проби крові дилюент (ізотонічний розріджувач) проводить розведення, оскільки при знаходженні в один і той же момент в каналі двох клітин, вони реєструються як один імпульс. Для цього використовується ізотонічний розчинник (дилюент)   буферний розчин з певними значеннями pH, провідності і осмолярності, і підтримує фіксований об'єм клітин.

Другий розчин комплекту гематологічних реагентів - лізуючі або політик (гемолитик). Лізуючі розчин руйнує еритроцити до дрібних фрагментів і переводить різні форми гемоглобіну в єдину.

З-за відмінності в схемах дозування проб і реагентів в аналізаторах Medonic до першого розведення додається 4 мл політика, а в аналізаторах Micros-60, MicroCC-18 в рази менше.

Після лізису еритроцитів у пробі залишаються тільки лейкоцити. Віднявши з першого підрахунку імпульсів високої амплітуди підрахунок імпульсів високої амплітуди другого рахунку — лейкоцити, аналізатор видасть кількість еритроцитів.

Крім ізотонічного розчинника для розведення крові і гемолитика для руйнування еритроцитів для роботи на аналізаторі потрібні промывающий розчин - энзиматик, детергент. Энзиматик застосовується тільки для промивання робочих систем приладу і позитивно впливають на стабільність і точність роботи аналізатора. Використовувати детергентные розчини і энзиматики для очищення систем аналізаторів необхідно використовувати після кожного аналізу.

Так, наприклад, із-за відмінностей у схемах промивок гідравлічної системи, в аналізаторах Cell Dyn, PCE-210 промивка здійснюється після аналізу кожної проби і для цього підходять детергентные розчини, а в аналізаторах Advia 60 промивка йде після заданого числа аналізів і для цього потрібні энзиматик - більш ефективний ферментативний промывающий реагент. В аналізаторах ж Sysmex KX-21 не передбачено використання підключених до системи промывающих розчинів і періодична очищення аналізатора здійснюється з допомогою гипохлоритных розчинів.

Периодически анализатору необходима калибровка по стандартным материалам, так как электронные и механические компоненты прибора, датчиков, насоса со временем подвергаются старению и меняют свои технические параметры. Для калибровки используется контрольная кровь Para 12 Extend. Контроль гематологический от Streck Labs — Para 12 Extend имеет срок годности 6 мес.и подходит для анализаторов Mindray, Coulter Act, Advia, Micros, Mek и др.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner