Продавець ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ «ФИСК» розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

УЗД апарати

Що таке ультразвуковий сканер

Ультразвуковим сканером називають апарат, який відноситься до категорії медичного обладнання і який працює безпосередньо на ультразвукових випромінюваннях.

Оскільки, ультразвукові випромінювання схожі зі звуковими хвилями по своїй природі, і спосіб поширення у них один і той же – хвильовий, от тільки такі звукові й ультразвукові хвильові коливання відрізняються здатністю чутності – ультразвук людське вухо не сприймає ні на яких частотах, а ось звук – сприймає, саме тому, роботу таких ультразвукових хвиль ми і не чуємо, і такі ультразвукові сканери працюють абсолютно безшумно.

Використання ультразвукових сканерів в медицині

Здатність таких ультразвукових хвиль проникати крізь тканини людського організму, відбиватися від них і тим самим створювати відображення на екрані такого сканера активно використовується для діагностики в різних галузях та напрямках офіційної медицини. З допомогою таких ультразвукових сканерів проводиться дослідження всіх внутрішніх органів і систем, судин головного мозку, і такий сканер навіть у стані «розглянути» стать дитини в утробі матері

Що дає дослідження ультразвуковим сканером

Если вы хотите получить точный результат диагностики, который поможет установить верный диагноз и назначить адекватный курс лечения, определить состояние внутренних органов и систем, получить информацию о расположении и размерах внутренних органов, узнать об этапах внутриутробного развития плода – получить всю эту информацию вам поможет именно ультразвуковой сканер.

Примітно, що апарати останнього покоління володіють здатністю створювати на екрані тривимірне ультразвукове зображення не тільки в чорно-білому варіанті, але і в кольорі, також, такі ультразвукові сканери додатково оснащуються імпульсними, тканинними та безперервно хвильовими доплерами і спеціальними кардіо-системами. А, одержуване цифрове ультразвукове зображення допомагає отримати більш точний результат діагностування.

.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner