Продавець ТОВ "ФІСК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Медичне обладнання ФІСК
+380 (48) 708-12-88
+380 (67) 825-34-55
+380 (99) 643-98-23

Акушерське і гінекологічне обладнання

Якісне гінекологічне обладнання.
Акушерське і гінекологічне обладнання - великий спектр Доплерів, кольпоскопів та інших приладів, спеціалізованих меблів (крісел, ліжок) для проведення оглядів, лікувально-профілактичних процедур, відновлювальної терапії, малих оперативних втручань. Особлива увага приділяється породіллі, адже завдяки сучасних меблів і коштам вдалося домогтися скорочення нещасних випадків і непередбачених ситуацій.

Поліклініки, профільні лікарні та відділення у пологових будинках, ЛШМД, як і приватні клініки, прагнуть закуповувати якісне і сучасне обладнання для акушерства, проведення гінекологічних скринінгів і терапевтичних заходів. Це допомагає не тільки пройти процес ліцензування, згідно з установленими нормами і правилами, а й забезпечити своїх пацієнтів високим рівнем сервісу, всім необхідним для проведення діагностичних і лікувальних заходів.

Яке медичне гінекологічне обладнання пропонуємо?

  • Відеокольпоскопи від простих до складних комп'ютерній ютеризованих систем. Найпопулярніші, перевірені часом і досвідом провідних фахівців, моделі поставляються від виробників з Китаю, Південної Кореї та ін. країн Європи. Найскладніше медичне гінекологічне обладнання оснащене відеоблока, які дозволяють робити записи в режимі реального часу, а також транслювати їх на окремому екрані. Спеціаліст може демонструвати процес огляду або лікування пацієнтці, ділитися матеріалами з колегами, використовувати їх для проведення конференції та навчання практикантів.
  • Гінекологічні або універсальні (гінекологічні / урологічні) крісла. У компанії можна замовити і найпростіші моделі від наших виробників, які підходять для оснащення кабінетів фахівців. Представникам приватних клінік варто звернути увагу на багатофункціональні зразки від виробників з Чехії та інших країн Європи. Сучасні крісла оснащуються електроприводами для незалежного регулювання різних секцій (тазовий, головний, спинний), опор для рук і ніг.
  • Фетальні монітори та Доплер. Недорогі портативні моделі є сусідами зі складними електронними системами, які мають на увазі безліч робочих функцій.
  • Меблі для допомоги породіллі. Ліжка і крісла з можливістю регулювання окремих секцій, стаціонарні і мобільні моделі з коліщатками. Найважливіші предмети для пологових залів представлене за оптимальними цінами.
  • Ультразвукові апарати. Багатофункціональні системи, що допомагають розпізнати патології на ранніх стадіях їх розвитку. Максимальний комфорт для пацієнток і підвищення ефективності досліджень.
  • Засоби неонатології. Інкубатори, опромінювачі, інкубаційні системи і меблі для пологових будинків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner